.

.

Typ Busness Spinki, Obskurne poziomie typu spinki (gree i niebieski dwukolorowa opcjonalnie), męska spinki do mankietów, biżuteria

Typ Busness Spinki, Obskurne poziomie typu spinki (gree i niebieski dwukolorowa opcjonalnie), męska spinki do mankietów, biżuteria

Klasyfikacja kupujących:

€ 5.33
Number
Na stanie

 SX100117  SX100118 naszym celem : Aby zapewnić 100% satysfakcji!
prosimy o przesłanie wiadomości e-mail do nas jeśli masz jakieś obawy o przed sprzedaży i po sprzedaży, nasz serwis są zawsze tutaj, aby dać ci satysfakcjonujące odpowiedzi.
płatność :
akceptujemy każdą metod płatności dostępnych na Aliexpress.com. możesz wybrać jeden, który jest najbardziej wygodne dla ciebie. aby chronić swoje interesy, płatność zostanie tymczasowo przechowywane przez Aliexpress, i nie będzie uwalniane do momentu otrzymania zamówienia i są z niego zadowolony.
wysyłka :
podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. wysyłamy przedmiot w ciągu 1 dnia roboczego po zakończeniu płatności. nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy odmówić zwrotu kosztów transportu przesyłek. następnie koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne.
kolor Mismatch :
różnice w kolorze mogą być spowodowane przez innych powodów, takich jak kolor odbicie w monitorze, oświetlenie, tła itp Jednak, jeśli uważasz, że pozycja odebrane jest w złym kolorze, proszę skontaktować się z nami, aby zobaczyć, czy a retrun lub zwrot jest możliwy.

Więcej danych

Typ artykułu:
Tie klipów i spinki do mankietów
Grzywny lub mody:
Moda
Styl:
Klasyczny
Płeć:
Mężczyźni
Spinki do mankietów typu:
Spinki do mankietów
Materiał:
Kryształ
Spinki do mankietów lub typu spinki do krawatów:
Spinki do mankietów
Metale typu:
Miedzi

Bestsellers