.

.

Brązowy posąg miedzi wazon słoń absorbujące odpadów jak szczęście rzemiosło dekoracji

Brązowy posąg miedzi wazon słoń absorbujące odpadów jak szczęście rzemiosło dekoracji

Klasyfikacja kupujących:

€ 348.00 -30 %
€ 496.83
Number
Na stanie

zapraszamy do naszego sklepu mój drogi przyjacielu, wszystkie moje przedmioty są chińskie sztuki dekoracji, to może być kolekcjonerskie, I zebrać je od folk, więc jestem upewnić się, że istnienie prawdziwe, ale to nie jest antyczne, jeśli jest jakiś problem, gdy otrzymasz paczkę, proszę nie wahaj się skontaktować z nami. muszę przyjazny zadowoleni, aby go rozwiązać. nie jest możliwe w celu rozwiązania problemów, jeśli nie wiemy o nich! Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z zakupu, po prostu zwrócić przedmiot I dostać całkowicie zwrot Lub my chętnie wymieniają. to koszt wysyłki, jeśli chcesz zwrócić przedmiot. proszę skontaktować się z nami, aby uzyskać numer przesyłki przed Mogę zwrócić swoje wszystkie pieniądze. towarów bez numeru pozycji NIE będą akceptowane.
odpowiedź :
mój Przyjaciel utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążyć do 100% satysfakcji klienta! opinie są dla nas bardzo ważne.
prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, ZANIM nam neutralną lub negatywną opinię, tak, że możemy w sposób zadowalający rozwiązać swoje obawy.
nie jest możliwe w celu rozwiązania problemów, jeśli nie wiemy o nich!< >< >< >< >< >< >< >< >< >< >< >< >< >< >< >< >< >< >< >< >< >

Więcej danych

Funkcja regionalna:
Chiny
Motyw:
Maskotka
Materiał:
bronze

Bestsellers